Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Častovský cyklookruh – foto a zhrnutie

Častovský cyklookruh 2018 máme úspešne za sebou. Tento rok sme sa v počte registrovaných účastníkov prehupli cez magickú hranicu 500 účastníkov, presne 507, z toho 24 juniorov a 69 detí. Sme radi, že sa nám spoločne podarilo dotiahnuť v takomto počte aj mládež. Zároveň je potešujúci fakt, že sa to všetko zaobišlo bez úrazu a zdravotná služba ošetrovala iba dve odreté kolená. Počasie bolo takmer ideálne a blatko na trati po predchádzajúcich dažďoch bolo iba spestrením .

Ďakujeme Obci Častá a BSK za finančnú podporu, sponzorom, ktorí nám prispeli do tomboly- Slovkolex s.r.o., Abus Slovakia s.r.o., KOOR s.r.o, Turbike Pezinok,ELVIP Malacky, Cinemax, Inštitút vzdelávania konkurzných správcov SR, Relax Trnava, Reštaurácia Čarda, Afinis Group s.r.o..

Ďakujeme za pomoc pri organizácií akcie spoločnostiam Signatech s.r.o., Myslík Winery, Nyna s.r.o., Pekáreň Častá, Lesy SR, SNM Červený Kameň, Old Herold Ferm, Biker, DHZ Častá, Reštaurácia u Schwarzov, Kovaplet Častá, Maxone s.r.o., Agrofarma Červený Kameň, MUDr. Tomášovi Hegerovi, Marcelovi Zelinkovi.
A samozrejme všetkým členom BTC, ich rodinným príslušníkom a priateľom, bez ktorých by sa táto, nebojím sa povedať SUPER akcia nedala zorganizovať.

Tešíme sa na ďalší ročník Častovského cyklookruhu, ktorý sa bude konať 8.6.2019.