KDE NÁS NÁJDETE

Cesta k nám

„Cvičák“ sa nachádza v oplotenom areáli strelnice. Stačí sa vybrať od kostola popri pošte smerom do lesa a po asfaltovej ceste pokračovať asi 2 km až na strelnicu. Cestu po celý čas sprevádza malý potok, kde sa psy môžu napiť a kým prídu na cvičák, tak sa „vyvenčia“ a odreagujú.

Stretávame sa každú nedeľu a skoro za každého počasia medzi 10,00 – 11,00 hod.

KLUB

O nás

Cvičisko sa nachádza v areáli strelnice. Areál je celý oplotený a uzamykateľný. Zo všetkých strán je obklopený lesom. 50m od areálu tečie potok, ktorý je bez problémov prístupný a tak psy majú prísun vody a kúpeľa :) podľa ich potreby. Výcvik sa začína poslušnosťou. Striedaním rôznych cvikov a zapájaním prekážok sa snažíme spestriť cvičiacu hodinu. Po poslušnosti nasleduje obrana a nácvik zadržania. Striedavo do cvičiaceho času dopĺňame stopu a prekážky.

Na ploche asi 100 m2 sa nachádza 13 vlastnoručne vyrobených prekážok, ako bariéra veľká a malá, bariéra šikmá ( Á-čko) veľká a malá, tunel, kladina, hojdačka, podliezanie a ďalšie... Na cvičisku je postavený aj malý prístrešok na prípad núdze a prírodné posedenie s ohniskom.

GALÉRIA

Pár foto z naších akcií