Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Obec Častá informuje občanov o zvýšenom pohybe stavebných vozidiel a obmedzení dopravy na ulici Na vŕšku od 07.03.2023

Dôležité upozornenie:
Odovzdané stavenisko prístavby materskej škôlky…
Dňa 6. marca 2023 sa uskutočnilo pracovné rokovanie a odovzdanie staveniska prístavby Materskej školy v Častej po ukončení kontroly podpísanej zmluvy s dodávateľskou firmou po ukončenej verejnej súťaži. Za prítomnosti vedenia obce Častá, Základnej školy s materskou školou, stavebného dozoru a zástupcov stavebnej firmy boli prerokované otázky súvisiace s odovzdaním staveniska, návšteva areálu škôlky, priľahlých dotknutých pozemkov, ako aj areálu bývalého kúpaliska, ktoré bude v prípade potreby využité ako medzisklad stavebného materiálu pre potreby výstavby.

Pracovníci a deti Základnej školy s materskou školou boli  o ďalších detailoch a o bezpečnostných opatreniach informovaní v rámci informačného systému školy a rodičia prostredníctvom aplikácie EduPage.

Obec Častá  upozorňujeme obyvateľov obce na zvýšený pohyb stavebných vozidiel v okolí materskej škôlky a areálu bývalého kúpaliska v nasledujúcich mesiacoch, obmedzenú možnosť parkovania, prípadné úplný zákaz parkovania na ulici v okolí materskej školy, príjazdu k základnej škole, ako aj na prípadné dopravné obmedzenia, ktoré budú vyznačené dopravným značením.

Vopred ďakujeme za rešpektovanie opatrení a obmedzení, dopravného značenia súvisiaceho s realizáciou prístavby materskej školy, následnej nadstavby základnej školy, ktoré budú prebiehať za plnej prevádzky oboch vzdelávacích inštitúcií.
 
Obecný úrad Častá