Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Slovenské národné múzeum – Hrad Červený Kameň hľadá pracovníka na pozíciu Pokladník – Lektor.

JEDINEČNÁ PRACOVNÁ PONUKA
 
Ak hľadáš pracovnú pozíciu, ktorá ti umožní spojiť svoju zručnosť s príjemným prostredím a zároveň získať nezabudnuteľné skúsenosti, máme pre teba skvelú ponuku! Hľadáme totiž POKLADNÍKA – LEKTORA pre náš hrad Červený Kameň.
 
Jeho malebné prostredie a atmosféra sú naozaj unikátne – práve preto ho často navštevujú mnohí turisti a milovníci histórie. Tvojou úlohou bude nie len zabezpečovať pokladňu, ale aj odovzdávať návštevníkom zaujímavé informácie o histórii hradu a jeho okolí.
 
Toto je pre teba skvelá príležitosť rozvíjať svoje komunikačné zručnosti a získať nové skúsenosti v oblasti turizmu. Hrad Červený Kameň ponúka nespočetné množstvo výhod, vrátane pekného pracovného prostredia, skvelého kolektívu a priestorov pre sebarealizáciu a kreativitu.
 
Hľadáme pre túto pozíciu aktívnu, kreatívnu a zodpovednú osobu so skúsenosťami v oblasti pokladne a s chuťou sa učiť niečo nové. Ak sa cítiš byť tou správnou osobou pre túto pozíciu, neváhaj nás kontaktovať. Tešíme sa na nového kolegu alebo kolegyňu!
 
Podmienkou je minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou a aktívna znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka (nemecký jazyk výhodou).
 
Svoje životopisy môžete zasielať do 15. júla 2023 e-mailom na adresu: sekretariatmck@snm.sk
 
Mzdové podmienky: Základná zložka mzdy pracovníka bez praxe pre daný úväzok je 700 € (k základnej zložke mzdy sa pripočítava prax podľa odpracovaných rokov, možnosť priznania osobného príplatku a príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a sviatky).
 
Druh pracovného pomeru: plný úväzok – zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.