Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Obec Častá podporuje organizáciu podujatí prostredníctvom dotácií.

Obec Častá, Bratislavský samosprávny kraj a KST Častá sa spoločne podieľali na projekte, ktorý mal za cieľ zlepšiť podmienky pre konanie rôznych spoločenských a kultúrnych podujatí. V rámci tohto projektu boli zakúpené dva nové rozkladacie nožnicové stany, ktoré poskytnú účastníkom podujatí lepšie zázemie a ochranu pred vplyvmi počasia.

Tento projekt bol realizovaný vďaka finančnej podpore získanej od Bratislavského samosprávneho kraja cez Bratislavskú regionálnu dotačnú schému a významnému príspevku od obce Častá. Spolufinancovanie z našich zdrojov predstavuje naše záväzky voči rozvoju a podpore miestnej komunity.

Sme hrdí, že môžeme byť súčasťou takýchto iniciatív a prispieť k zlepšeniu kvality života našich občanov. Tento projekt je dokladom úspešnej spolupráce medzi obcou a miestnymi organizáciami, ako je KST Častá, ktoré majú za cieľ poskytovať lepšie služby pre našich obyvateľov.

Tešíme sa na ďalšie podujatia, ktoré sa budú konať pod týmito novými stanmi, a veríme, že poslúžia ako užitočný prínos pre mnoho budúcich podujatí v našej obci.